| Culturism69 a întrebat:

Metode pentru cresterea barbii? Mustata am din plin si o dau jos la 3 zile, dar cand vine vorba de barba doar acolo cateva fire. Pe la cioc putin si atat. M-am barbierit intr-un timp in fiecare zi, timp de 2 saptamani ( cu spuma de ras, big etc ) dar niciun rezultat, poate doar acolo un fir, 2, asa arata urat.
P.S : Nu m-a luat cu : "E urat", "O sa regreti" si chestii din astea.
Daca mie imi place, e fata mea, cam asta e.
Limitati-va sa raspundeti strict la intrebare.
Da, va dau funda aia.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Si eu aveam problema asta o data, insa mi-a crescut de la sine, dadeam cu lama de 2 ori pe saptamana pe fata, si nah, in timp sa inegrit parul de pe fata.Insa acum ca lucrez uneori nici pofta de barbierit n-am laughing plus ca mi-am lasat barba(daca se vede in poza) si e cam aiurea, trebuie sa am grija mereu de ea. Uneori nu am chef de nimic dar trebuie sa o fac.

| Culturism69 explică (pentru Liviu):

Bine frate, o sa iti urmez sfatul. Mersii!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BilaDavid13than a răspuns:

Și eu am incercat toate posibilitățile să imi crească barbă, dar nu stiu ce sa fac, cu uleiul de ricin am incercat si nu merge, sa imi las 2 sapt și dupa acceia sa dau cu lama, sa dau cu lama in fiecare zi, odata pe sapt, nimic! Nici un progres
Eu zic ca asa ni genetica si felul dupa părinți și nu creste, ultima metodă ii sa mergi la Doctor Dermatolog