| ray_1368 a întrebat:

De cateva zile nu ma pot linisti deloc, ma tot gandesc la o problema. Mi-a intarziat menstruatia cam cu 10 zile si de obicei nu patesc asa ceva... a mai fost odata acum un an cand nu a venit doua luni.Nu stiu care sa fie cauza.Desi nu ar avea cum imi sta gandu la o sarcina dar nu cred...nu am intretinut relatii sexuale deci nu se poate sa fie vorba de asa ceva. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Din moment ce este exclusa o sarcina,cauta cauza in alta parte.
Poate fi o raceala la ovare, o dereglare hormonala pe baza de stres sau oboseala...
Bine ar fi sa vorbesti cu mama ta si sa mergi la un ginecolog bun, iti poate rezolva problema mult mai bine si mai eficient decat noi!
Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| ioana_8925 a răspuns:

Daca ai ceva examene sau ceva probleme la care te tot gandeSti asta se poate sa fie un din cauze STRESUL

| ioana_8925 a răspuns:

Stresul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dereglariwinking