| andreeadeea13 a întrebat:

Mi-a venit ciclu de 3 ani si a fost mereu neregulat nu puteam sa zic cand o sa imi vina ca ori venea cu 1 sapt inainte ori cu una dupa...si in iunie mi-a venit de 2 ori in aceeasi luna a data la inceput si o data la sfarsit.In iulie mia vebit in 13, iar in august nu mi-a venit si suntem deja in septembrie. Ar trebui sa ma ingrijorez? E ceva grav? mentionez ca nu am intretinut inca relatii sexuale

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Draga andreea ar putea fi o raceala, sau o dreclare hormonala, sunt sigur ca un medic tepoate ajuta mult mai mult, dar din punctul meu de vedere nu cred ca este grav am mai intalnit fete care ii vine de 2 ori pe luna sau intarzie, dar ele nu sau dus la doctor stau asa si se simt destul de bine, dar ar trebui sa te duci mult succes andreea

| Mădă2016 a răspuns:

Buna Andreea happy Eu am avut sau pot spune ca inca am aceiasi problema, dar eu deja am fost la un doctor, nu ginecolog ci endocrinolog laughing E o poveste lunga, doamna doctor mi-a prescris un medicament ( nu tin minte numele ), el a fost prescris in urma unui ecograf la ovare happy Cica va regla menstruatia happy Ar fi bine sa o iei pe mami de manuta si sa te duci la un doctor happy Poti avea chisturi la ovare sau o simpla raceala cum spune si ''vocea'', dar pentru orice eventualitate du-te cat mai repede posibil la un doctor! happy