| litere123 a întrebat:

Mi-am anulat contul HBO prin Vodafone. Din următorul mesaj "Taxarea recurenta a fost stopata. Mai poti accesa serviciul Max pana pe 02.07. 2024" se înțelege că dacă voi accesa HBO-ul până la data respectivă voi plăti, sau rămâne gratuit ca până acum (cele trei luni folosite inițial)? Mulțumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ai avut 3 luni gratuite vei beneficia în continuare de ele apoi contul se va închide.

| Alextmmm a răspuns:

Eu înțeleg ca mai poți folosi gratis hbo pana pe 02.07, iar după data asta îți închid contul și nu mai pot accesa hbo