| slayshock1 a întrebat:

Mi-am cumparat astazi un telefon Allview a4 Duo http://allview.ro/shop/a4-duo.html si mi-am instalat aplicatia facebook si jocul hill climb racing iar acum daca vreau sa instalez o aplicatie sau un joc imi zice "Eroare la descarcare nu exista spatiu suficient pe dispozitiv".CE POT SA FAC SA INSTALEZ IN CONTINUARE.Deci doar 2 aplicatii mi-am luat iar cand vreau sa mai iau zice aia. Daca stiti ce pot sa fac sa descarc in continuare sau ce ar putea fi de vina DAU FUNDA! MULTUMESC!

5 răspunsuri:
| Máá_Al_Le_1993 a răspuns:

Depinde..ai card de memorie? poate aplicatiile ocupa foarte mult spatiu :''>

| Neacsa_Andra_1994_WEEE a răspuns:

Nu. aceeasi problema o am si eu

| slayshock1 explică (pentru Neacsa_Andra_1994_WEEE):

E de **** telefonul la chestia asta