| anoniima a întrebat:

Mi-am cumparat ieri un intorcator de gene(nu stiu dk i se zice asa)si il folosesc si chiar imi place, dar am cautat pe internet sa vd dk dauneaza sau ceva. sau se va intampla ceva cu genele mele si am gst mai multe pareri dar nici nu stiu pe care sa o credthinking unii spun ca iti smulg genele si altii spun ca nu.
O parere va rogpuppy dog eyesbatting eyelashes
multumesc mult:*

3 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Si eu mi-am cumparat un intorcator de dinti

| MissFashionPrincess a răspuns:

Am folosit si eu zilnic timp de cateva saptamani dupa care am observat ca imi cadeau destul de multe gene straight face... asa ca de jumatate de an nu l-am mai folosit.
Eu ti-as recomanda sa-l folosesti doar cand te duci la petreceri, intalniri, pentru a da un efect frumos genelor happy
O zi buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il folosesc mereu! e chiar fain!