| onuticuta200312 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de Adidas superstar fake si ma intrebam care sunt semnele mai evidente ca sunt fake? Adica semne pe care cineva le poate observa stand langa mine de exemplu. Mentionez ca sunt modelul cu dungi aurii.
P.S.Ce am observat eu diferit fata de celelalte modele de pe internet este ca in partea din spate unde e semnul ala de la adidas si scrie "adidas" e cu negru in loc de alb... Asta e un semn ca sunt fake?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Nu cred ca intereseaza pe nimeni (din anturajul tau ma refer) marca ta de adidasi.Sunt prea ocupati sa se gandeasca la ei.Era o vorba "nu haina il face pe om"

| gazza01 a răspuns (pentru WaterDrop):

Vorba aia "nu haina il face pe om" e o alinare pentru oamenii de diverse categorii! In zilele noastre, crede-ma HAINA FACE PE OM! Cu un urat imbracat frumos, curat parca iti vine sa mai stai de vorba, dar cu unul super frumos imbracat precum ultimul boschetar, nu! Si noi, macar o data in viata am catalogat pe cineva dupa cum e imbracat!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De unde leai cumparat?