| IrenneDrt a întrebat:

Mi-am cumparat o vopsea spuma de la L`oreal (negru) cea mai inchisa pe care am gasit`-. Intradevar se vede diferenta dar eu mi-as dori un negru mai inchis. Am vazut la cineva un altfel de negru. Cum pot sa mi-o mai inchid? toata lumea imi spune ca nu se poate. Tin sa precizez ca nu am culoarea negru-albastrui.

Răspuns Câştigător
| PulbereDeStea a răspuns:

Am inteles acum.tu vrei de fapt un alt fel de negru.pai poti sa incerci cu alta vopsea, inearca si la garnier sau pallet si vezi ce nuante au.

2 răspunsuri:
| PulbereDeStea a răspuns:

Stai mai mult timp cu vopseaua pe cap, adica la timp maxim

| IrenneDrt explică (pentru PulbereDeStea):

Am stat o ora jumate. Nu e vorba de timp, e vorba de o altfel de nuanta...ceva..negru cabanos...am observat ca vopseaua de la l`oreal chiar daca nu e negru albastrui, la soare are tenta de albastru..in fine.

| PulbereDeStea a răspuns (pentru IrenneDrt):

Am inteles acum.tu vrei de fapt un alt fel de negru.pai poti sa incerci cu alta vopsea, inearca si la garnier sau pallet si vezi ce nuante au.