| ionelaanda a întrebat:

Mi-am dat peste cap degetul de la mana vineri. Acum e duminica si de vineri degetul meu e albastru si umflat rau si daca il misc ma doare rau de tot(deabea il misc). Ce sa fac?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pune o compresă cu apă rece și înfășoară degetul. Poate aveai nevoie și de un antiinflamator. Du-te la serviciul de urgență, să-ți facă o radiografie.

| GreenVoid a răspuns:

Ai degetul albastru si intrebi ce sa faci?laughingN ai doctori p acolo sau tu stai in grota?

| Coloringthevoid a răspuns:

Du-te la un doctor.La un moment dat se poate agrava daca amani prea mult.