| Denisa_2533 a întrebat:

Mi-am facut un iubit doar ca intre mine si parintii mei nu exita comunicare nici din partea mea si nici din partea lor.Eu de fel sunt ft vorbareata dar cu ei nu stiu nu pot pentru ca nu am vorbit despre asta. E clar ca am iubit(tin poze pe desktop si tel ), stiu si ei dar nu indraznesc sa ma intrebe nimk de el, mi-ar place sa-mi puna 100 de intrebari despre el care este coleg cu mine. Am tot zis ca o sa incep eu discutia, dar nu stiu cum s-o fac pentru ca daca ei o sa fie indiferenti si doar o sa asculte o sa imi i-a chefu. Dati-mi si mie un sfat, p tactica care sa mearga aviz celor care au trecut prin asta. Multumesc si va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Andrei1496 a răspuns:

Pai eu ti-as sugera sa incerci sa ii faci pe parintii tai sa comunice cu tine. dupa ce vezi ca, comunica foarte desi cu tine, eu cred ca atunci ar fi bine sa le zici de iubit...