| Gabrielapoint a întrebat:

Mi-am facut un nou prieten, desii stiam ca si-a inselat ultima prietena... Spune ca are secrete pe mess si ca din acest motiv nu vrea sa-si de-a parola[nu i-am cerut-o, am adus vorba si atat]. Nu stiu ce sa cred.Credeti ca m-ar insela si pe mine?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Daca a inselat-o pe ultima lui prietena... ce te face sa crezi ca nu ar face la fel cu tine?
Ce te face sa crezi ca tu esti speciala?
Aveti talentul sa va alegeti ca prieteni nu,, bad boys,, despre care stiti ca sunt cum sunt .....si la final va intrebati de ce v-au facut sa sufere!
..pacat, cand ganditi cu inima sunteti naive

2 răspunsuri:
| Flydream a răspuns:

Cum sa-ti dea parola? intimitatea lui unde mai este? Lasa-i libertate, pentru ca daca-l constrangi, o sa te insele automat

| Gabrielapoint explică (pentru Flydream):

Nu i-am cerut parola...am adus vorba de asta ..a.sa si a spus ca are o gramada de secrete pe mess...Si am intrat la banuieli.