| Serpentina a întrebat:

Mi-am luat un LG Optimus Me P350 si vreau sa ma conectez la retele Wi-Fi. Cum fac asta? Tin sa spun ca imi cer parole alea pe care le detecteaza telefonul si nu stiu cum sa le aflu.

1 răspuns:
| Marynna a răspuns:

Stiu ca asa iti cere si daca ai laptop sau tableta.Parolele nu le poti afla decat daca ti le spune proprietarul retelei.De exemplu, daca tu vii la mine cu telefonul si vrei sa te conectezi la reteaua mea Wi-Fi, eu trebuie sa iti dau parola.