| ts13 a întrebat:

Mi-am planuit revelionul cu iubita mea. Cateva idei cu privire la ce am putea face. Jocuri sau nu stiu.?

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poate sa jucati mima.E distractiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O joaca de-a mama si tata.

| ValentinElTPU a răspuns:

Http://www.printesaurbana.ro/2013/12/si-ce-faceti-de-revelion.html
Doar voi 2 singuri acasa? Suna pervers... dar e plictisitor.

| Username543 a răspuns:

Pai ati putea dansa...mult dans adica e revelionul, fa o exceptie chiar daca nu te pricepi la dans, amintiti-va de momentele frumoase petrecute impreuna, cum v-ati cunoscut, sa va invitati niste prieteni si sa va amuzati impreuna, sa va aratati unul celuilalt poze cu voi de cand erati mici, sa va jucati carti. Sper ca te-am ajutat.

| ts13 explică:

S-ar lega bine un film, dar nu prea am idee ce as putea viziona, sa fie atat de incredibil pe cat asteptarile.