| inevitable a întrebat:

Mi'am pus pierce in limba alaltaieri, mi l-a facut un prieten care este profesionist, aseara am observat ceva alb sub limba ft ft putin, iar azi parca iar, dar deasupra, este posibil sa se infectat? eu obisnuiesc sa'mi curat limba tot timpul si tot tipul e roz, dar acum cu greu pot, este posibil sa fie mancare ramas pe langa pierce sau pentru ca eram obisnuita ca limba mea sa fie roz, lol + mi s'au umblat amigdalitele, iar asta stiu ca ingreuneaza vindecarea! Ce sa fac sa'mi treaca amigdalitele si sa mi se vindece mai repede cum sa'l ingrijesc and stuff?

3 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Sa stii ca daca se auto recomanda: Sunt profesionist, asta nu inseamna neaparat ca si e. >_<

| didii a răspuns:

Of, of...
Pai daca a folosit ustensile sterile, inseamna ca nu ar trebui sa se infecteze. Eu una m-am dus la un profesionist (salon), si nu am avut nimic alb, il am de o luna, deci da, e posibil sa fie o infectie. Du-te la doctor sau la un salon, si cere-le sfatul. Dar asta nu inseamna ca e neaparat o infectie.
Succes!

| kissyou a răspuns:

Este normal sa apara substanta aia alba.asa apare la totikre isi pun pirce in limba(stiu din proprie experienta). este ca si substanta aia care ajuta la formarea zgaibei