| rozu000 a întrebat:

Mi-am pus pierce in limba de 2 zile... mi s-a umflat da nu ma doare deloc... ca pot sa fac sa mi se desumfle cat mai repede? n`o mai suport

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu prea ai ce. Te ţine cam o săptămână umflată.

| daniDeeDee a răspuns:

Te-a durut cand l-ai bagat? as vrea sa-mi bag si eu in vara asta. happy

| zatz a răspuns:

Este bine ca nu te doare.inseamna ca nu sa infectat.probabil in 2 zile iti trece.trebuie sa ai grija sa iti pui o tija lunga la inceput si daca zona din jurul gaurii este tare si putin deschisa la culoare ar trebui sa il scoti ca sa nu se infecteze.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia nurofen forte, e anti inflamator, si eu mi-am piis acum zile, ia 2 3 nurofen pe zi