| oblivion95 a întrebat:

Mi-ar placea sa fac parte dintr-un atelier de teatru...problema e ca nu stiu si nici nu cred ca am talent... Daca vreau pot sa ma inscriu maine si poimaine.nu stiu ce sa fac. nu vreau sa ma fac de ras. un sfat. ceva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei poti! doar de tine depinde. arta actorului este un mod specific de a gandi, iar asta se invata dupa o admitere. Incercarea de a reusi sau abandonul ne epuizeaza. doar du-te. www.atelierdeteatru.ro

| denysame a răspuns:

Nu e vorba sa te faci de ras. Daca vrei si nu stii totul este posibil pe lumea asta.Parerea mea este sa te duci pentru ca acolo se duc si cei care nu au talent si cei care au.Nu trebuie sa fii asa de pesimista... Daca iti place si chiar vrei sa faci si tu parte dintr-un cerc de teatru du-te!

SUCCES!