| ccrriissuux2 a întrebat:

"mi-as dori sa fiu..." ce ati dori voi sa fiti? cum comentati aceasta propozitie cat mai dezvoltat? plizz help

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as dori sa devin om.Si poate ca as fi resuit sa devin demult, daca nu m-ar fi tras altii inapoiwaiting

| AvalohAlyn a răspuns:

Mi-as dori sa fiu profesor de istorie, sincer.Sa invat generatii intregi o materie si niste lucruri atat de frumoase si sa lucrez cu copii vorbind despre pasiunea mea, istoria dar si despre lucruri educative vitale in cresterea copiilor.Numai bine

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Eu mi-as dori sa devin profesoara de fizica sau istorie sau psiholog

| pitica_6943 a răspuns:

Eu mi-as dori sa fiu invatatoare deoare doresc sa dezbolt abilitati si eventuale aptitudini ale copiilor si deoarece ma pasioneaza meseria mai mult ca celelalte, dar totusi daca ma pasioneaza inseamna ca stiu in ce consta aceasta meserie, si ce drum trebuie sa urmez...