| ExizTPU a întrebat:

Mi-e foarte frica de faptul ca am ajuns la marimea finala a penisului meu. Am citit de mai multe ori, in mai multe locuri ca pe la 16 maxim 17 ani ajungi la marimea maxima, si realizez ca penisul nu creste pe zi ce trece, asa ca sunt sanse sa-mi mai creasca foarte putin. Eu am 14 ani si variaza intre 11.6 cm si 12.1 cm mai nou, si mi-este foarte frica, poate ca este penibil dar am nevoie de ajutor si raspunsuri serioase. Ma poate lamuri si pe mine cineva in legatura cu varsta si marimea?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In locul tau mi ar fi mai frica de admiterea la liceu... dar na fiecare cu prioritatile lui

| Xdreaper21 a răspuns:

Ma cand aveam 11 ani o aveam cu 3 cm mai mare ca ata

| Qwwww a răspuns:

Nu îți fă probleme aiurea, sunt lucruri mai importante.