| Georgiana2996 a întrebat:

Mi se apropie majoratul, dar nu stiu unde mi l-as putea face. Vreau sa invit 35 de persoane si nu trebuie sa coste mai mult de 3000 de lei. Imi puteti sugera vreo locatie? Multumesc anticipat! Aaa, am uitat sa precizez ca stau in Bucuresti.

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

In centru vechi daca esti din Bucuresti i-ai scos la un local si faci cinste cu 2-3 beri si te duce la 1000 de lei

| CooSsMmiNn a răspuns:

Cred cel mai bine ai alege ca si locatie un restaurant select. Este o alegere buna si inspirata dupa parerea mea. Bafta!

| darrio2007 a răspuns (pentru CooSsMmiNn):

Select si care sare de 3000 de lei.Bun raspuns n-am ce zice.

| CooSsMmiNn a răspuns (pentru darrio2007):

Nu sunt din Bucuresti, i-am dat o idee.

| darrio2007 a răspuns (pentru CooSsMmiNn):

Ok.