| Muzză a întrebat:

Mi se decojeste fata si nu stiu de ce straight face. N.am mai mers la bazin / n.am mai stat mult in soare de la sfarsitul verii. E posibil sa fie de la fond de ten (ma rog - corector)?
Oricum, ce remedii cat de rapide stii?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hidratează-te corespunzător și folosește ulei de migdale dulci pentru ten.
Pa, pa.

| Mikka09 a răspuns:

Pai cred ca te-ai bronzat mult si de aceea ti se decojeste fata.k si eu cand am venit de la mare dupa o luna mi se decojea fata asa ca nu ai dc sa iti faci griji

| bagolyiris a răspuns:

Incearca o crema hidratanta
si inainte sa iesi din casa da-te cu o crema de protectie solara