| Dizzydizz a întrebat:

Mi se intampla ca noaptea sa imi fie frica de apocalipsa, de lucruri ce tin de asta.
Inafara de un psiholog, ce mai pot face? A da i se intampla si altcuiva asta?

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Pai gandeste-te ca ce va fi va fi happyObisnuieste-te cu ideea ca tu nu poti schimba nimic daca te gandesti la asta.Degeaba ti-e frica de acest moment inevitabil.Cine stie cand va veni apocalipsa? E probabil sa vina mult dupa ce noi vom fi morti.Gandeste-te ca oricum nu ai cum sa schimbi mersul lucrurilor si mai bine ti-ai concentra atentia asupra lucrurilor pe care le faci, astfel incat sa nu regreti nimic.Chiar daca apocalipsa va veni maine, tu sa te simti implinit.

4 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Te sfatuiesc sa NU TE Mai uiti la filmebig griniti dai seama ca dk va veni sfarsitul lumii noi nu putem face nimic, deci, e inutil sa te agitioh go on

| rockaholic a răspuns:

Si mie seara imi e frica sa nu urmeze un cutremurlaughing

| apaplata_7449 a răspuns:

Ca sa scapi de frica asta poate ar trebui sa citesti din biblie si sa te mantuiesti.

| Iulian_1082 a răspuns:

Recomand sa nu mai vezi filme horror. De la ele ti se trage.