| IceCreamDoll a întrebat:

Mi se intampla ceva destul de ciudat. Dimineata, dupa ce ma trezesc ma masor si am 1.67 inaltime, iar dupa-amiaza cand ma masor din nou ajung unde eram acum 2-3 luni, adica la 1.65 inaltime. De ce se intampla asta? Adica nu inteleg, dau inapoi din inaltime si cum as putea sa raman la 1.67? Va rog, putin ajutor.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună!
Nu e chiar aşa ciudat.De fapt e normal. Şi eu sunt mai înaltă dimineaţa. Seara... eşti mai scundă pentru că nu mai poţi sta aşa drept cum ai stat dimineaţa, fiindcă eşti obosită, iar în timpul somnului se eliberează hormoni de creştere. big grin
Zi frumoasă!

| IceCreamDoll explică (pentru Alyra):

Ok, am cam inteles ce ai spus. Dar inca nu inteleg ce inaltime am? 1.67 sau 1.65?

| Alyra a răspuns (pentru IceCreamDoll):

Hm.păi de obicei se consideră cât ai dimineaţa, ca şi atunci când te cântăreşti. big grin
Deci. 1, 67.

4 răspunsuri:
| jessicaaaaaaaa a răspuns:

Este destul de probabil ca atunci cand te-ai masurat sa nu fi stat dreapta si sa iti fi aratat mai putin sau mai mult sau sa ai pantofi cu talpa inalta sau joasa mi se mai intampla si mie sa imi arate ca sunt mai scunda decat inante dar asta din cauza ca eu nu stateam dreaptawinking

| IceCreamDoll explică (pentru jessicaaaaaaaa):

Nu, nu aveam pantofi cu toc si a doua oara cand m-am masurat nu am stat mai stramba. happy