| anonim_4396 a întrebat:

Mi se pare dragut un baiat de la o clasa alaturata, dar nu stiu cum sa ma imprietenesc cu el. Eram odata la chios si m-a intrebat daca am 50 de bani si am zis ca nu,insa doar atat. Eu nu prea ies din clasa, dar am sa incerc sa stau mai mult pe hol. Interesant e ca am aflat ca e nascut la o zi dupa mine laughing
Stiti ce as putea face?

1 răspuns:
| ĎĮĐĬ a răspuns:

Pai intereseaza-te daca aveti prieteni comuni, ce ii place sa faca, daca ai Fb-ul lui cunoaste-l mai bine si incearca sa il saluti de fiecare data cand il vezi. Du-te pe la el prin clasa sa te intalnesti cu alti prieteni si uita-te insistent la el si zambeste-i. Daca poti ajunge la o conversatie cu el, gasiti lucrurile pe care le aveti in comun si spune-i si de ziua de nastere...Succes!