| bianca_9810 a întrebat:

Miam pus o dorinta in noaptea asta la 00:00 o sa se indeplineasca? ca multi or zis ca daca iti pui la 00:00 se indeplineste.

Răspuns Câştigător
| LauraLl a răspuns:

NORMAL! e ceva real...se indeplineste! iti garantez!

9 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E o superstitie.superstitiile sunt doar superstitii, nimic mai mult. daca vrei, poti crede ca se va implini. dar aceasta e realitatea, si nu se prea intampla minuni

| Silvia a răspuns:

Poatehappy. Şi eu mi-am pus.

| TeoPT a răspuns:

Superstitii. Nu ai cum sa presupui lucrurile astea. Si eu mi-am pus o dorinta, ar fi dragut sa se indeplineasca, dar nu ai de unde sa stii.

| G a răspuns:

Se implineste daca vrei cu adevarat sa se implineasca. eu am uitat sa-mi pun dorinta. laughing

| princessOfcaraibe a răspuns:

Si eu mi-am pus! si chiar tin la la dorinta meah. si ar foarte dragut din partea anului 2011 sa se indeplineaska. oricum desi uni spun ca sunt superstiti, se poate si un miracol big grin

| Nu a răspuns:

Da! Sigur se indeplineste. Uite eu mi-am dorit sa fiu un zeu si s-a indeplinit, acum am control suprem asupra umanitatii pentru ca mi-am dorit asta la 12 noaptea de revelion.

Nu serios...

Cum sa crezi asa ceva? straight face

| diana_4229 a răspuns:

Cine stie poate se implineste si imi dai fundutza?big grin asa ca si cadou de revelion

| SEAL a răspuns:

Sper ca ti-ai dorit sa inveti si tu gramatica dar oricum ce legatura logica are dorinta cu ora?

| ScorpionSting a răspuns:

Daca te implici si tu in indeplinirea ei