| ElectronicSound a întrebat:

Miam uitat parola la yahoo!
Am incercat 500000 de parole si nu merg. Am dat "forgot your paswaord" si acolo mi-am scris mailul din nou, dar imi cere "secret question" si nu stiu ces alea si nici raspunsurile la ele. Imi cere niste raspunsuri la 2 intrebari si dupa aia pot sa ma loghez. Pot sa-mi fac un ID nou cu acelasi imail? Dati-mi macar niste sfaturi happy
Dau toate fundele din lume happy

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndre29 a răspuns:

Si eu am patit-o! Cheama-l pe cel care ti-a bagat net si el o sa rezolve problema! Asa am facut eu! Eu de obicei tineam acolo sa imi apara mereu id si parola ca sa nu gresesc ceva! DAca cel cu netu reuseste fa si tu ca mine si sa vezi ca nu o sa mai ai probleme de gen! Sper ca te-am ajutat! Poate imi dai si fundita!batting eyelashes

| ElectronicSound explică (pentru AndreeaAndre29):

Bai fix faceam si eu, tocmai din aia, acum cand mi-am instalat din nou yahoo, am uitatto. Asa am sa fac, mersi, iti dau si funda happy

5 răspunsuri:
| annyalexa a răspuns:

Secret questions sunt intrebarile secrete la care trebuia sa raspunzi cand ti-ai facut contul de mess. Din moment ce nu mai tii minte ce si cum ai raspuns, idul tau e posibil sa fie compromis. Id cu acelasi email sau adresa nu iti poti face.

| Cosmina123Cosmina a răspuns:

Secret question=intrebarea secreta si daca raspunzi la ele cu ce-ti placeiti poti tine acelasi id de mess cu parola noua pe care ai scris-o tu

| ElectronicSound explică (pentru Cosmina123Cosmina):

Da nu-mi amintesc raspunsurile, am scris mai multe variante si nu merg. Pot sa-mi fac un ID nou, total nou cu acelasi imail de pe Id-ul vechi?