| AdRiAn29DarK a întrebat:

Michael Jackson a murit sau nu?!
am auzit pe net Conform unor surse demne de incredere, Michael Jackson nu ar fi murit.si isi pregateste revenirea in ceea ce s-a dorit a fi cea mai mare farsa a tuturor timpurilor.Acum nu se stie care va fi reactia fanilor sai, de bucurie sau de dezamagire pentru ca si-a inscenat moartea.Totul ar fi facut cu acordul celor apropiati! As sa stiu parerea voastra!
nu stiu ce sa zic.
voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E mort.

| QuadruplePersonality a răspuns:

E mort. Atunci cand i.am atins fata, in sicriu, am stiut ca e el. si ca e mort sad