| nelu0raufacatorul a întrebat:

Mie imi place de o fata cu 6-7 ani mai mare ca mine si ma inteleg cu ea..adica vorbesc cu ea foarte des ea vorbeste cu mine, glumim. Vreau sa zic ca desi e mai mare nu ma ignora si imi da atentie...Imi place de ea..deci ce e de facut? ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| ElementX a răspuns:

Nu...nu ai nici o sansa. Se comporta frumos cu tine pentru ca te simpatizeaza, ca si amic. Nimic mai mult. Uita de ea! Oricum o sa uiti in urmatoarele saptamani...

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E prea mare pentru tine, poate ii place de tine ca esti virgin in cel mai bun caz dar nu cred ca va rezista mult cu tine.

| nelu0raufacatorul explică (pentru mgtow):

Si ce e asa fain sa fi virgin?laughing)de ce i-ar placea la cineva de mine ca-s virgin..si cred ca si ea e virgina. aproape sigur

| mgtow a răspuns (pentru nelu0raufacatorul):

Se mandreste ca vei fi primul de aia dar acum daca e trecuta de o varsta peste 20 n-are cum sa fie virgina.

| XxXCoraliaXxX a răspuns (pentru mgtow):

Sa stii ca varamea are 26 de ani si e virgina, dar asa se gaseste foarte rar... Deci nu ai dreptate decat in cazul ca nu ar merge o relatie in care fata sa fie cu 6-7 ani mai mare.

| mgtow a răspuns (pentru XxXCoraliaXxX):

Dar tu nu stii cum e situatia in ziua de azi cu persoanele care se baga intr-o relatie si e mare diferenta de varsta, mi se pare o tampenie fiindca la batranete cineva va arata mai naspa fata de cel/ea tanar/a si atunci lumea arata cu degetul. Acum fiecare cum crede ca e mai bine. Am 2 verisoare casatorite cu barbati care au peste 9 respectiv 6 ani diferenta mai mare fata de ele.

| nelu0raufacatorul explică (pentru mgtow):

Cum adica voi fi primul? voi fi primul care fac sex cu ea.da cine is eu, chuck norris?

| Liviu a răspuns:

Aiurea,nu te ia sa te creasca, eu cel putin nu mas lega la cap cu o copila de 13 ani rolling on the floor Adica eu la 20 de ani am alceva mai bun de facut laughing insa cu una de 22 - 24 poate mas legahappy
Depinde cat de matur esti tu pe langa eahappy

| ElementX a răspuns:

Zi-mi mai intai cati ani ai tu si dupa sa vad ce sfat iti dau.:d

| nelu0raufacatorul explică (pentru ElementX):

Am 16 ani

| Liviu a răspuns (pentru nelu0raufacatorul):

Depinde de ce ai in cap, la asta m-am referit cand am zis "Depinde cat de matur esti tu pe langa ea "
da in fin big grin