| Bianca_9595 a întrebat:

Mie imi place de un baiat, este mai mare ca mine.Am id lui dar nu am vorbit numa odata il vad destul de des si un prieten de-a lui i-a zis ca ce frumos ar fi sa fim impreuna si el a zis ca o sa mai vorbim pe internet.Nu mi-a mai spus nimic poate nu ii place de mine sau poate sunt prea mica pentru el. Daca as intra in discutie cu el ar spune ca sunt disperata dupa el si nu vreau, voi ce ati face?

2 răspunsuri:
| Licurici_2296 a răspuns:

Foarte tare, Tepes! laughing
Fetelor, nu trebuie sa va bagati in seama cu orice baiat care va place si al caror id-uri le aveti deja, dar nu faceti nimic cu ele. E mai mare decat tine, stii si tu asta. probabil nu e interesat, ca doar nu iti vbeste. prea des.sau intr-adevar asteapta sa ii arati disperare.
Mie mi se par exagerate si fortate chestiile astea... ori vine de la sine ori nu. mess, parerile altora ca v-ar sta sau nu bine, vederi dese.si nimic mai mult... chiar simti nevoia sa te bagi in seama cu el? zici ca iti place de el, dar il cunosti? in afara de fizic si id de mess mai stii ceva despre el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a ascultate? sunt disperata dupa el.si el te asteapta sa vii taras, la el si tu sa stai in doua labute cu limba scoasa si sa faci ce vrea el.fiindca esti mica si naiva, iar el e mare si va profita de tine.doamne am citit si vazut cliseul asta de atatea ori incat ...ma mir.ba nu. nu ma mai mir.