| Sweet_6109 a întrebat:

Miercuri am cunoscut un baiat, sambata ne-am intalnit si neam plimbat cateva ore, ieri pe mess nu a mai zis nimic. ce credeti? miercuri sa ma duc sa mai vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Vorbeste cu el dar nu incerca sa ii atragi atentia pentru asta. Incearca sa vorbesti cu el si sa abordezi subiecte obisnuite. Vezi cum reactioneaza si daca e dornic sa vorbiti mai multe.

2 răspunsuri:
| Denisica a răspuns:

DA, nu sti ce gandeste daca nu te mai intalnesti cu el.Nu a vorbit pe mess pentru ca probabil avea treaba sau nu era la calculator.
Bafta!happy

| alex20dica a răspuns:

Eu zic sa mergi si sa vorbesti cu el.

Bafta!