| abramovich a întrebat:

Miine este ziua mea de nastere si vreau sa mi-o sarbatorec cu prietenii,,,, cu toate ca mama nu prea are dorinta... dar eu vreau,,, dar am vreo 15 invitati,, dar acasa nu-i pot chema caci data trecuta mamei nu i-a placut comportamentul lor.
Deci sfatuiti-ma unde s-o fac ca sa-i chem pe toti,, as face un frigarui dar deja e frig afara...Care cu ce poate va rog.

1 răspuns:
| Duffiii a răspuns:

thinking intr.un bar/club.depinde cati ani ai.big grinsau ii poti duce undeva la o pizza big grin sper ca te, am ajutat. fundita?puppy dog eyes