| Aenoenienanonim a întrebat:

Mine trebuie sa ma duc sa imi fac analiza chatterbox. si vroiam sa va intreb...cum imi scoate sange? din vena? si cam cat scoate? si doare? sad

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Esti un om fericit daca inca nu ai aflat cum se face aceasta operatiune. Sangele se ia, de obicei, din vena de la incheietura cotului. Doare cat te inteapa.Sange iti ia in functie de cate analize ai de facut. O sa vezi ca o sa vina cu 1, 2 sau cate eprubete este nevoie. Dar asta nu te afecteaza atat de tare incat sa te resimti.Sangele se reface rapid, si inca mai bun si mai curat.

| RUMBURAK a răspuns:

Cu un furtun de la masina de spalat, nu mult cam o galetusa de 10 kg. din carotida.infiorator.multi nu rezista si mor.nu simti nimic si daca ti-e frica nu te uiti la ce face ea si basta.hai ca e o joaca de copii. uuuppppsss pardon

| RUMBURAK a răspuns:

Frate vezi ca esti prost! eu doar glumeam copil amarat.

| Aenoenienanonim explică:

Distrus pe viata...