| AlxGoliatH a întrebat:

Motorola motoluxe sau Lg l5, care este mai bun, nu ma intereseaza camera foarte mult ma intereseaza sa mearga jocuri destul de bine si sa nu aiba lag telefonul.

1 răspuns:
| Bubbico a răspuns:

Dupa parerea mea, mult mai bun este Lg l5 pentru jocuri. Are si androidul mai bun (4.0, fata de 2.3.7). Eu am Lg l5 II, si vreau sa spun ca este foarte, foarte bun, dar din cate am auzit de la colegi, si Lg l5 este mai bun decat Motorola motolux pentru cei pasionati de jocuri si aplicatii...
Succes!