| eumha a întrebat:

Multi baieti de la mine din clasa pipaie fetele iar eu nu permit asa ceva...pe cand unele fete hihihi hahaha... fta esti fraiera ca nu ii lasi acum cine e fraiera eu sau ele care le permit baietilor asa ceva?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Tu nu eşti nicicum fraieră, sau cum mai spun ele/Eşti cu mult mai deosebită prin ceea ce eşti/Tu doar aştepţi pe cineva special în viaţa ta/Şi nu-i nimic rău în asta/Nu mai apleca urechile la părerile ce vin din exterior/Că nu te ajută cu nimic/Ele nu au respect, stimă şi admiraţie pentru propriile lor persoane/Şi nici pentru persoanele din jurul lor/Nu le face jocul/Păstează-ţi puritatea sufletească/Şi astfel vei vedea/Acesta este singurul lucru ce contează pentru o fată/Fetele care permit prea multe lucruri băieţilor sunt considerate fete de moravuri uşoare/Nu te clasa printre ele!/Ţine-i la distanţă! Baftă!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele sunt fraiere pentru ca sunt niste usuratice si sunt dornice de penis deci se stie si tu esti cea desteapta cu capul pe umeri, bafta si grija in continuare

| anDa a răspuns:

Este problema lor. Este de admirat ca nu te lasi tratata astfel de baieti dar... lasa-le pe ele sa isi vada de viata lor.

| Ionut a răspuns:

Depinde in ce mod si unde le pipaie. Daca e din joaca e bine, dar daca le pipae in zone intime inseamna ca fetelor chiar le place.

Tu sa nu fi stresata pe seama asta, vedeti de seama ta si de drumul tau.
Bafta happy si Nu esti fraiera deoarece nu le dai sansa sa puna mana unde nu trebuie ca si-o iau in cap.

tongue scuze daca am greseli gramaticale.

| BeeZsiAtat a răspuns:

Ele sunt fraiere! straight face. Uite exact asa se intampla si la mine in clasa.Si la mine in clasa baietii imi stiu de ''frica''hee hee. Adica doar daca ma atinge le dau cate 2 capace straight face. Pe cand altele se baga in atentie cu ei doar ca sa le pipaie oh go on... LPO :]

Baftaa! :]

| laura_8847 a răspuns:

Alexandramha, de ce asculti parerea fetelor usoare? Evident ca ele-s fraierele.