| 0SomeOne0 a întrebat:

De ce intotdeauna(mai exista exceptii, dar rar) barbatilor(in special baietilor) le plac fetele care le permit orice(ma refer la:mainile puse in locuri unde nu trebuie puse, insulte, palme). Cel putin asa se intampla la mine in clasa. Mi se pare o lipsa totala de respect fata de fete, dar nici fetele respective nu ar trebui sa le permita aceste lucruri.
Astept parerile voastre.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca ce iti pica la picioare nu mai prezinta intereswhistling

| fluturas a răspuns:

Nu neaparat ca le plac fetele re le permit orice, dar daca fetele le permit, normal ca ei profita straight face
si eu cred ca e vina fetelor, nu te respecti, nu esti respectat

| lavynika a răspuns:

Daca nu este prietenul tau si nu exista sentimente la mijloc mi se pare o degradare totala.Si totusi nu sunt toti baietii asa.Depinde de colectivul clasei.

| Elly213 a răspuns:

Pai.
Am sa iti dau un caz:in scoala mea este o fata care (nu imi zic).
S-a combinat de nenumarate ori, lasa baietii sa o mangaie etc
Baietii din scoala(unii) is baieti la ce sa te astepti?
Ar muri daca nu s-ar combina ca acest combinat ii o lipsa de ocupatzie.
Si daca se combina cu o tipa de genu ii cel mai tare din parcare.straight face
Mie asta mi se pare ca e problema.
Partea buna e ca nu toti is asa.
Mai sunt si baieti cu bun simt happy

Bye!

| 0SomeOne0 explică:

@adrian Desigur, mai exista si exceptii.Ma bucur ca mai exista baieti care nu fac astfel de lucruri. O parte din vina o au si acele fete deoarece le permit.Cum a spus si @fluturas "nu te respecti, nu esti respectat".

| tzukynelu01 a răspuns:

Pai normal fetele pentru a fi placute de baieti trebuie sa faca pe plac baietilor inkat sa fie vazute altfel si normal baieti suntbaieti la ce sa te astapti de la ei? ei normal ca nu ppatesc nimic se simt bine...