| ursulet97 a întrebat:

Salut TPU! happy
Sunt in clasa a 9-a si cred ca colegu meu de banca este gay, de fapt si eu sunt.Cred ca e gay,deoarece am observat ca e atent la baieti si nu la fete asa cum o fac ceilalti,mai vorbeste el asa de fete, insa cred ca doar sa se acopere.Mai mereu sta in preajma baietilor si cand stau cu el in banca mereu ma pipaie pe la picioare si se da mai spre mine.Am mai vazut cand si pe alti colegi ii mangaia pe cap! Mereu imi spune ca sunt cel mai bun.Despre fete cand il intreb spune ca nu-i trebuie inca gagica ca ii bine si asa.Ne intelegem foarte bine,suntem amandoi in zodia fecioara.El nu umbla cu pantaloni stramti,cu frezuri ciudate,e simplu, la fel ca si mine.

Oare sa fie el gay sau sunt doar aparente? Nu reusesc sa-l descos ca oricum nu ne cunoastem chiar destul de bine.Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Incearca sa-i intri si tu in joc pune-i mana pe picioare si fa-i ce-ti face si el tie iar daca ii place si nu zice nimic inseamna ca e GAY. FUNDA?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal asa ceva, spune-i ca tie iti plac fetele si nu ai orientarile lui. Invatati la scoala nu va jucati cu putulica. Poti sa fi ce vrei tu la 18 ani dar nu acum cand esti minor.

| ursulet97 explică (pentru mgtow):

Dar mie tot imi plac baietii big grin

| Veltorb a răspuns (pentru mgtow):

Taci dracului homofobule, lasă-l în pace! scuze pentru limbaj!

| mgtow a răspuns (pentru Veltorb):

Tu esti prost sau ti-a tras unu o bata in cap?

| Alcyon a răspuns:

Iti plac si fetele? Daca raspunsul este da, esti normal. Incearca sa te apropii mai mult de sexul opus, fiindca relatiile homosexuale nu-ti pot oferi ce-ti ofera o relatie hetero. Mult succes.

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Cea mai simpla intrebare. Pur si simplu intreaba-l daca se simte atras sexual de un baiat oricat de putin. Daca spune da, poate, nu stiu, ti-a raspuns happy Dar sa nu uiti ca sunt persoane care nu vor sa se afle pentru ca le e rusine si frica de discriminari happy

| MosIonRanga a răspuns:

Ce dragut puppy dog eyes
Poti aduce vorba de subiectul asta si sa-l intrebi.batting eyelashes