| anonim_4396 a întrebat:

Neata! Astazi la laptop am observat ca mi-a disparul aplicatia pentru sonor(mai tare si mai incet). Cum fac sa pun la loc? Am incercat sa intru in control panel la sonor si sa o pun, dar nu a mers. Cine stie?

3 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Ai patit exact ce am patit eu cu laptopul meu Compaq, si anume ti s-a busit driverul audio. Intra pe google si cauta " driver audio" si introdu si numele exact al laptopului ( ex: HP COmpqa 610 ). Apoi downloadezi driverul audio, il instalzei si apoi restartezi pcul.

| HeiSuntNati a răspuns (pentru MihaiEdy1993):

Nu are cum. am mai patit mai demult asa. si a venit cineva si mi-a pus sunetul la loc.

| MihaiEdy1993 a răspuns (pentru HeiSuntNati):

Faci cum consideri. Eu doar am zis cum am rezolvat eu.