| AndaAndutZa20 a întrebat:

Buna TPU am un laptop compaq presario CQ50, aseara mi-am instalat plug-in sai sopcast vlc pentru a viziona programele romanesti online insa nu stiu sigur daca am facut ceva sau nu dar nu imi mai merge sa dau dublu clik direct de pe touch-pad..pana acum mergea insa aseara nu a mai mers si am incercat sa intru si la setarile lui in control panel si nu am reusit, vreo idee cum as putea sa il refac? multumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
| PuffyÎntrebare a răspuns:

Nu merge deoarece s-a defectat pls-plug-7n
7s
Si pe scurt Error Deuthsckanet.
Se rezolva usor.
Funda?

| AndaAndutZa20 explică (pentru PuffyÎntrebare):

Ai putea sa ma ajuti? Adica unde intru ca sa il refac? laughing

11 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Probabil l-ai dezactivat. doar la dublu click e problema?

| AndaAndutZa20 explică (pentru laptopnews):

Da!sad

| laptopnews a răspuns (pentru AndaAndutZa20):

N-ai rezolvat nici acum?

| AndaAndutZa20 explică (pentru laptopnews):

Nuuu crying

| laptopnews a răspuns (pentru AndaAndutZa20):

Mergi cu el la un service autorizat! http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

| AndaAndutZa20 explică (pentru laptopnews):

In ibiza nu prea am incredere in ei happy pentru ca, costa mult si nici nu ti-l repara bine... am mai patit-o cu un laptop oh go on

| laptopnews a răspuns (pentru AndaAndutZa20):

N-am prea fost cu laptop-ul la service in ibiza, dar cred ca daca e un service autorizat, n-ar trebui sa fie probleme! happy

| Alexander121 a răspuns:

Mai incearca sa i9ntri in control panel sigur sa dezactivat, ceva ceva ai facut tu acololaughing...

| CoxOno a răspuns:

Deci daca vrei sa te uiti la tv online de pe un anumit sait:

1.Sa instalezi Shop Cast, sau altfel de plugins cerut de sait, restartezi Pc.
2.Acum intri pe sait ex: www.cooltv..., dar doar prin Internet Explorar merge.

| PuffyÎntrebare a răspuns:

Funda si te invat in poze cum sa faci.