| Anonima_7514 a întrebat:

joi m.am certat cu cea mai buna prietena a mea suntem in aceeasi clasa 9-a santem prietene din cls 3.motiv:noi colegele am inceput o cearta cu o alta colega pur si simplu e cu doua fetzeeeee si cea mai buna prietena o credea pe colega.si am zis la cea mai buna prietena daca o crede pe ea apoi eu nu mai vb cu ea asa si asa a fost n-am vb cu ea m-am batut joc de ea dede religia lor ca e martorii lui jahova! si ea a zis sa nu o mai bag in semama pentru mine ea este moarta asa m-o zis si eu me-am dat seama azi ca nu-i frumos din partea mea si nu stiu cum ar trebui sa imi cer scuze si sa ne inpacam! Ps:la scoala nici nu am vorbit, inainte de asta eram de nedespartite!

3 răspunsuri:
| PixiLittleThing a răspuns:

Pai spune-i ca iti pare rau ca ai fost rea cu ea dar spune-i ca si ea sa`si ceara scuze!

| mara_3293 a răspuns:

Spuneni ca a fost o nebunie in capul tau... si ca iti pare foarte rau puppy dog eyes... si ca ti-a fost dor de ea in timpul asta si ca vrei sa fiti prietene ca inainte si nu trebuie sa va desparta o prostie ca asta >! daca ti'a placut sfatul fudita happy sau daca mai ai nevoie de altceva scriemi prin mesaj! aici sa ajut big grin

| Anonima_7514 explică:

Scuzatima de am facut greseli de ortografie