| Mincă_Maria_1996 a întrebat:

Neata. Vorbeam cu o prietena si ma intrebam cum resctioneaza un baiat la parfumul unei fete laughing)). Multumesc!

9 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Eu sunt baiat...

Acum depinde si de ce-i place fiecaruia, de exemplu sunt parfumuri care sunt placute pentru unii dar altora li se par prea puternice.

Nu exagera cu parfumul (adica nu da foarte foarte mult/exagerat de mult) ci doar asa, cat sa se simta putin ca ai dat. (Bine, zic asta si pentru ca am o problema cu mirosurile foarte puternice dar meh...)

Exact cum a spus si Ibrahimovic, nu imi plac parfumurile care se simt si de la 20 de metri si care sunt foarte foarte dulci. Un parfum finut, care sa se simta dar nu atat de puternic mi se pare unul potrivit.
Eu unul nu reactionez intr-un anumit fel... pur si simplu nu-mi place cand lumea exagereaza cu parfumul, mai ales atunci cand sunt in mijloace de transport in comun unde si asa atmosfera este una foarte imbacsita.

Deci parfumul este placut si ne face sa fim mai interesati de acea fata (IDK) dar este bun doar folosit in cantitati limitate.

Este doar parerea mea.
Succes!

| kar1GaNNN a răspuns:

Il excita foarte rau. are chef de nebunii si vrea neaparat sa te sarute.

| Ibrahimovic a răspuns:

La mine e mai complicat. Mie nu prea imi plac parfumurile femeiesti. Putine parfumuri am intalnit la o fata care sa-mi placa cu adevarat. Toate mi se par ca au acelasi miros puternic si dulce, dar unele sunt intr-adevar frumos mirositoare.
Alta chestie care nu-mi place e cantitatea foarte mare de parfum care si-o dau fetele si apoi miroase in urma lor 20 de metri.

| Kenya a răspuns:

Sunt innebuniti dupa parfumul specific al unei fete.

| Mihaelagirl a răspuns:

Ceea ce pot sa spun, mie imi place cand fetele se parfumeaza. Nu imi place cand isi dau cu prea mult sau prea puternic.

| WalleWalls a răspuns:

Eu stiu, chiar daca nu sunt baiat laughing Prietenul meu e innebunit dupa parfumul meu...mi-a spus-o de multe ori laughing

| AlissBrie a răspuns (pentru WalleWalls):

Daca nu te deranjeaza, ce parfum folosesti? laughing

| WalleWalls a răspuns (pentru AlissBrie):

Incandescence de la Avon laughing

| ExelFlame a răspuns:

Depinde de fata