| x2gk9r a întrebat:

Niste fete ne baresc pe la spate pe mine si prietenele mele, asa ca am tratat-o cu aceeasi moneda. M-a chemat pana la ea la banca, m-am luat de ea si nu am tacut la ea deloc, ba chiar am calmat-o!
Ieri s-a pus si a deschis din nou subiectul si a zis ca:
In primul rand esti o muiere si o p...a "asa tin minte ca a zis" ca ai venit pana aici la mine la banca atunci si te-ai luat cu mine in gura si m-ai luat tare, iar eu de acolo i-am zis daca m-ai chemat sa vorbim am venit si ti-am vorbit frumos. Dupa am inceput sa zic de fata de ea si prietenele mele barfele care le-a scos desi a tot intrebat sa ii spun cine mi-a zis dar oricum nu i-am zis. Dupa nu stiu avea ea o stare aiurea.
Credeti ca am procedat bine si de data asta?
Credeti ca i-am inchis gura de data asta?
In timp ce am vb cu ea a vrut sa intervina si un coleg adica in timp ce am vb cu ea si au intervenit prietenele mele si s-au luat de el si i-au zis lasa-i pe ei doi sa vorbeasca.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu aveti diriginte in clasa aia?
Cum naiba va spurcati si va jigniti in halul asta, la scoala?
Acolo mergeti sa invatati, nu sa va golaniti si sa injurati?

Spune imediat diriginetlui sau directorului scolii, atat vreme cat jignirile si atacurile astea se intampla la scoala!

Apoi, raspunde NUMAI cand este vorba de persoana ta si nu mai lua apararea prietenelor, ca nu este datoria ta sa faci acest lucru fiindca fiecare fata are gura si parinti care pot intervenii, daca este cazul.

| sierra1 a răspuns:

"Niste fete ne brafesc pe la spate... asa ca am tratato cu acceas moneda"

bine făcut!

| dullcat a răspuns:

Buna.Vad ca revii cu aceeasi intrebare.De ce continui sa te obsedezi cu aceasta intamplare? Chiar nu merita, pierzi timpul.