| PredatoR a întrebat:

Niste proteine bune pentru culturism, ca vreau sa le mai schimb, ce-mi recomandati?happy
Multumesc!happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai "dopa"!
Nu ai să mergi toată viața la sală și după ce nu o să mai faci sport ai să fii un monstru, masa musculară va deveni foarte flască.
Renunță acum când nu este prea târziu, mușchi forțoși nu voluminoși.
Pa, pa.

| Alexander21 a răspuns:

Iti recomand sportul sanatos fara proteine.Iti va parea rau mai tarziu...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alexander21):

Serios? esti doar un copil mic, nu?

pentru cultura ta de IDIOT, sa intelegi :

proteine = carne, peste, branza, oua, lactate, unele legume

proteinele REFAC fibrele dupa antrenament, ca sa creasca, doar cu antrenametn NU CRESTI ci ramai un firav

tu nu ai citit o carte in viata ta, nu?