| Lusyy a întrebat:

Nokia C3 sau Sansung S5260 Star II? Va rog daca aveti unul dintre telefoane spuneti-mi parerea voastra. Care e mai bun?

8 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

E mai bun Nokia c3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un C3 de 6 luni si sint multumit de el, nu am avut nicio problema; nu cunosc tel Samsung

| ademiki a răspuns:

Eu am Samsung s5260 si sunt foarte mandra de el e foarte bun... poti descarca multe chestii gen:muzica jocuri si multe altele...acum tu decizi.

| Lusyy explică (pentru ademiki):

Ademiki vreau sa te intreb cum e cu touch-ul? Merge bine? Trebuie sa apesi tare sau merge usor?

| ademiki a răspuns (pentru Lusyy):

Merge super bine...il am din decembrie si merge totul bine...si stau mereu pe el.

| Lusyy explică (pentru ademiki):

Aaa si te mai rog sa imi raspunzi la o intrebare. Cam cat te tine bateria? cate zile aproximativ

| ademiki a răspuns:

Eu ma joc mereu pe el...si pe mine ma tine cam 2 zile (cand ma joc)si asa...cam intre 5-7 zile

| Lusyy explică (pentru ademiki):

Aa e bun atunci multumesc mult pentru raspunsuri. Sunt inca in curs de informare. nu stiu ce sa aleg majoritatea aleg Nokia c3 dar parca are ecranul putin cam mic. si camera de 2 mp.:-s