| Lusyy a întrebat:

Sansung S5260 Star II sau nokia C3? Va rog daca aveti unul dintre telefoane spuneti-mi parerea voastra. Care e mai bun?

6 răspunsuri:
| roland2948 a răspuns:

Buna eu am Nokia c3 si sunt foarte multumit de el, Are wlan incorporat adica, daca mergi undeva dai cautare wlan si iti gaseste internet.Are un design frumos si este foarte rezistent.E foarte bun daca vrei sa scrii mesaje pentru ca are tastatura qwerty si e bun si daca vrei sa asculti muzica.Se aude mult mai tare muzica ca la samsung.Alegerea ta, eu asi alege Nokia c3.

| Crengu09 a răspuns (pentru roland2948):

Si eu tot c3 am si e un telefon finut, e foarte calumea happy ti-l recomand

| Lusyy explică (pentru roland2948):

Mersi Roland2948. Bateria cam cat te tine? Aa si ecranul e maricel sau?

| Lusyy explică (pentru Crengu09):

Mersi pentru raspuns Crengu09

| roland2948 a răspuns:

Pai bateria tine in jur de 4-5 zile si ecranu e 320x240.Si cuplacere pentru informatii.

| Crysty123 a răspuns:

Eu iti recomand c3... are calitate mai buna decat star 2