| kitty10 a întrebat:

Nu am avut parte de un sarut pana acum.Cum e? E ceva ce trebuie sa urmez? Mi-e frica sincer

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Lasa-te purtata de val.big grin

| fluturas a răspuns:

Nici euhee hee si nu imi fac griji deloc.

lasa ca vine totul de la sine. nu trebuie sa iti faci atatea griji. cu cat te stresezi mai tare cu atat e mai rauwinking
stai tu linistita ca o sa fie bine, nu trebuie sa urmezi nimichee hee daca nu sti lasa ca te invata el.winkingkiss

| St!L a răspuns:

E foarte tare acest sentiment! Nu! Nu trebuie sa urmezi nimic, e chiar foarte simplutongue

| broscutsaaa a răspuns:

Faci si tu ce face baiatul. tongue
Nu este greu deloc, si nimeni nu se naste invatat.
Dar ai grija ca baiatul sa nu afle ca nu stii sa saruti, pentru ca poate va rade.
Si chiar daca nu iese mare chestie din sarutu` ala. pariu ca o sa-i placa.
Astept sa`mi spui cand il vei avea pe primul.
Succes. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, închide ochii, apropiete încet, şi de acolo totul se va întâmpla de la sine. Ai să vezi cât este de frumos, nu te vei mai sătura apoi.
Mult succeskiss