| dulc3'maria a întrebat:

Nu am decat o singura prietena buna dar este cam departe de mine desi ne vedem cam des, as vrea sa am prietene in bucuresti sa le povestesc tot ce am pe suflet, care are aceeasi dilema sa imi lase un id vreau prietene adevarate:X

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Cristina, crede-ma ca daca desenezi o fatá pe perete si ii povestesti ce ai pe suflet iti este mai prietená decat cea mai buná prietená posibilá.
Ea nu te va trada niciodatá happy

2 răspunsuri:
| Ruxyana a răspuns:

Bine spune nony.happy
prietenii adevaratii iti dovedesc daca sunt falsiwinking prin faptele lortongue
eu nu sunt din bucuresti happy
sunt din timisoara... dar ia idd meu daca vreihappy
roxyprincesss
:X

| hugo a răspuns:

Crist_0804 sunt din buc, berceni....si stiu/pot/vreau sa ascult oamenii