| An0Nim473284 a întrebat:

Nu am mai avut pana acum decat un Ps2 in materie de PlayStation si sunt interesat sa imi cumpar un PsP. Acest psp mai exact http://www.emag.ro/......1719211723 vreau sa stiu daca imi puteti spune daca codez acest psp vor merge apoi toate jocurile nu de pe net gen 90% macar :) si daca este bun acest model :) Multumesc!

3 răspunsuri:
| alexionut14 a răspuns:

Sincer nu prea mi se pare ca se merita 5 mil juma pe un psp gasesti ieftin pe okazii, dar daca-l modezi da iti merg 90% chiar mai mult din jocuri la celelalte trebuie sa iti schimbi versiunea(il poti lua de pe net de exemplu de la gen D3 la gen D2)

| An0Nim473284 explică (pentru alexionut14):

Ce este acest gen D3 gen D2 ca nu am mai avut si nu ma pricep anyway vreau sa il cumpar nouhappy de aia il iau la 5 happy

| kalibra21 a răspuns:

Salut.Ce vrei tu sa cumperi e versiunea cea mai ieftina de pe piata cea 1k(1000) si nu prea isi merita banii. Daca esti din Iasi iti pot da un PsP 2k ca nou, nu l-am folosit mult(maxim 1 an), acum il dau sa-mi iau un telefon.Nu are nici o problema si e mult mai bun ca versiunea 1k, poti sa te si interesezi.Il dau la 450 lei cu card 4gb Sony, cablu de date si incarcator, modat.Detalii la id: styl3_3min3m