| aveo a întrebat:

Nu am mai folosit messengerul de mult si mi-am uitat parola, stiti o modalitate de a o afla sau un program ceva?

Răspuns Câştigător
| bĻuştutž a răspuns:

Pf. Da.
Deschide Yahoo Messenger si chiar jos scrie FORGOT YOUR PASSWORD?
Da click acolo pe primul si iti scrii ID-ul acolo.De acolo te descurci
Fundita? Pls?smug

1 răspuns:
| ByankkaByby24 a răspuns:

Buna. Atunci cand vrei sa intri acolo unde iti scrii parola si idu. jos scrie mic "Get a new Yahoo! ID..." si sub "Forgot your password?" dai la Forgot your password? apoi iti va aparea 3 propozitii. Bifezi primul cerculet unde scrie "I have a problem with my pasword". Apoi trebuie sa iti scrii idul si acolo iti apare un cod. Scri codul si dai la next. Apoi iti apare iarasi sa alegi. Trebuie sa alegi sa primesti un mesaj pe alternate email address sau sa raspunzi la intrebarile pe care le-ai ales cand ti-ai facut idul. Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes. Pa-pakiss