| MonsteR_4456 a întrebat:

Nu am sonor la PC, cand dau drumul sa PC se aude sunel de la Welcome, dar dupa un timp se sterge iconita aia de la sonor de langa ceas si numai are sonor. Stie cineva ce ar avea?

Răspuns Câştigător
| georgiana37 a răspuns:

E din cauza boxelor.intr-un fel.
eu sunt fata si am stiut sa il repar.
vezi ca in spate la unitatea contrala jos de tot sunt 2 chestii unde se baga mufa verzi. una mai deschisa una mai inchisa.
tu scoate mufa de la boxe din mufa de culoare mai stearsa si bag-o in cealalta vernila.
succes.
fuunda?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Start>allprograms>accesories>entertainment>volume control, uita-te dac e dat la minim sau ceva de acolo, si o sa gasesti si in control pannel>sound speech and audio devices>sounds and audio devices> in aia, e o optiune scrie Place volume icon in taskbar, ai grija sa fie bifata, atat totwinking

| C-iol|loi a răspuns:

Nu am mai auzit dar am o solutie reinstaleaza driveru pentru sunte iar. Sper sa mearga. happy Pentru mai multe ID Y! m : C.iol_loi

| MonsteR_4456 explică:

Nu merge in nicio solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca si mie mi s-a intamplat, dar nu stiu ce avea. Mi l-a facut tata.eu habar nu aveam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@georgiana37 te iubeeeeesk love struck love struck love struck aveai dreptate \m/ cum am facut ce ai zis, cum am dat la hard rock \m/ love struck love struck :X

| elycrissro a răspuns:

Incercati aici :Probleme cu Driver-ul de sunet, s-ar putea sa va ajute;
Probleme cu Driver-ul de sunet http://www.byetsoft.eu/tutoriale/907/probleme-cu-driver-ul-de-sunet.html