| efrumoslamare a întrebat:

De ce nu mai am sonor la calculator? Nu mai imi apare nici iconita cu difuzorul ala in stanga jos langa ceas.

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Reinstaleazati driverul la placa de sunet o sati mearga dupa aia garantat

| Ene_Ionel_1968 a răspuns (pentru bogdan3vl):

Bogdane salut! nu apare iconul difuzorului...nu am idee...despre reinstalare
am pc -ul de pe 9 august...

8 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Nu iti pot spune de ce nu ai sonor pe calculator (pot fi mai multe motive), dar gasesti controlul de volum la Start->Accessories->Entertainment->Volume Control.
Vezi sa fie la maxim "Wave" si "Master Volume" si sa nu fie bifata casuta de jos cu "Mute".
Succeswinking

| Sperman a răspuns:

Reinstaleaza dreverul de la placa audio.

| AndreiP98 a răspuns:

Instaleaza-ti placa de sunete

| Dragotta a răspuns:

Fiindca si citez "Te caci pe tine cu stropi"laughing

| xGyAx a răspuns:

Buna! Uita-te in spatele unitatii centrale si poate o sa vezi cablul de la boxe scos de acolo.bagal la loc si poate o sa mearga.Eu cred ca acesta e motivul>SUCCES!

| SsAa a răspuns:

Buna,poate ti-au iesit boxele din calculator sau de unde le ai tu bagate... FUNDA?

| aDI96 a răspuns:

Ba ce prosti astia care zic k este scoasa aia din spate de la unitate rolling on the floor