| TheKso a întrebat:

Salut.Dece cand instalez bluetooth la sonor acolo jos langa ceas apare ca nu se mai aude prin realtek si se aude prin bluetooth cu bluetooth instalat nu mi se aude nimic.Care imi poate zice cum fac sa mi se auda cu el instalat. Scuzatima dar nu stiu cei aia fundahee hee

Răspuns Câştigător
| Mickulash a răspuns:

Deschizi control panel>>sound, speech and audio devices>>sound and audio devices si se va deschide o fereastra.acolo dai pe audio si la cele trei optiuni (sound playback,sound recording, music playback) selectezi realtek. aceeasi procedura o faci si la "voice". dupa care dai apply, ok si gata. funda este premierea raspunsului util.